Klasa OPTIMAL+

Klasa OPTIMAL+ utrzymuje znakomitą relację ceny do oferowanych wysokich parametrów izolacji termicznej dzięki zastosowaniu wkładów szybowych o współczynniku U=0,5 W/m²K z termoramką. Konstrukcja profilu oraz grubość ścianek zewnętrznych i wewnętrznych pozwalają na znaczne polepszenie współczynnika izolacji akustycznej, a także znacząco wpływają na sztywność konstrukcji.

Skontaktuj się z nami
Klasa obciążenia wiatrem B2 – 800 Pa
Wodoszczelność 8A – 450 Pa
Współczynnik przenikania ciepła 0,94 W/m2K
Głębokość zabudowy ramy 73mm
 • Ilość komór: 5
 • System uszczelnienia: DWUUSZCZELKOWY AD
 • Przenikalność cieplna szyby: 0,5 W/m2K z Termoramką
 • Klamka: HOPPE SECUSTIK
 • Okucia: WinkHaus activePilot CONCEPT

Kolory

Wyposażenie opcjonalne

HOPPE SECUSTIK z kluczykiem

 • wysoka jakość materiałów
 • precyzyjna praca klamki dzięki zastosowaniu nowatorskiego mechanizmu SECUSTIK®
 • opatentowany mechanizm blokujący uniemożliwiający manipulację od zewnętrznej strony klamki

Okucie z funkcją bezpiecznego wietrzenia

W porównaniu do tradycyjnych systemów okuć uchylno-rozwieranych activPilot Comfort PADK posiada oprócz funkcji rozwiernej i uchylnej dodatkową funkcję równoległego odstawienia skrzydła od ramy. W tej pozycji pomiędzy skrzydłem a ramą tworzy się ok. 6-milimetrowa szczelina, która umożliwia naturalne przewietrzanie przy bezpiecznie zaryglowanym oknie.

Naturalna wymiana powietrza realizowana poprzez szczelinę pomiędzy skrzydłem a ramą zapewnia zdrowy klimat w pomieszczeniach. Co więcej, w tej pozycji okucie gwarantuje odporność na włamanie taką jak przy oknie zaryglowanym – tzn. do klasy RC2 wg PN EN 1627–1630.

Okucia WinkHaus activPilot SELECT

Innowacja ukryta we wnętrzu okna ActivPilot Select to okucie uchylno-rozwierane dyskretnie ukryte w luzie wrębowym. Oprócz walorów estetycznych okucie posiada wyjątkowe parametry techniczne – nośność do 150 kg. Dzięki modułowej budowie okucie jest przyjazne dla montażysty. Łatwo dopasowuje się także do indywidualnych wymagań klientów.

Dodatkową zaletą okuć SELECT jest to, że punkty ryglowania mogą być usytuowane blisko naroży okna, gwarantując większą stabilność i zabezpieczenie przed włamaniem. ActivPilot Select stwarza nowe pole do działania projektantom i producentom okien.

Zatrzask do drzwi balkonowych

Wygodny mechanizm pozwalający na zamknięcie okna od strony zewnętrznej. Z zewnętrznej strony zamontowany jest pochwyt ułatwiający zamykanie.

Hamulec cierny do drzwi balkonowych

Zintegrowany z klamką hamulec cierny pozwalający na zablokowanie otwartego skrzydła balkonowego w dowolnej pozycji.

Czujniki magnetyczne (kontaktrony)

Zaczepy kontaktowe do instalacji alarmowych i monitoringu oraz do domów inteligentnych.

System okuć antywłamaniowych klasy WK1 lub WK2

Specjalny rodzaj zaczepów o wzmocnionej konstrukcji i atestowanych pod względem wytrzymałości klamek z kluczem utrudniający próby wyważanie bądź otwarcia skrzydła od zewnątrz

Wyślij zapytanie

Prześlij do nas zapytanie, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie optymalną ofertę.

  Chcę otrzymywać informacje o nowych lub interesujących produktach, usługach i promocjach NORMA 2000 za pomocą wymienionych poniżej środków komunikacji. Wyrażona zgoda jest dobrowolna. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie wysyłając nam wiadomość na adres e-mail: norma2000@norma2000.pl . Administratorem Państwa danych osobowych jest NORMA 2000 z siedzibą w Gliwicach.

  Zamów bezpłatny pomiar

  Skonsultuj i wyceń bezpłatnie swój projekt. Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać optymalne rozwiązanie.