Rolety nakładane

Rolety nakładane podtynkowe to system kaset nasadzanych na ramę okna, wykonany z rewizją od dołu lub od czoła kasety. Rewizja od dołu pozwala na zabudowanie kasety od wewnątrz i zewnątrz pomieszczenia.

Rewizja od czoła to rozwiązanie zalecane dla okien przesuwnych o dużej grubości ramy oraz gdy wymagany jest łatwy dostęp serwisowy do rolety.

Skontaktuj się z nami

SKS – duo standard

SKS – duo podtynkowy

SKS – mini light standard

SKS – mini podtynkowy

SKS – mini softline

Opoterm – montaż standard z moskitierą

Opoterm – montaż podtynkowy

Bezpieczeństwo

Dzięki zabezpieczeniom antywłamaniowym oraz mocnym pancerzom rolety zdecydowanie utrudniają włamanie i chronią przed wandalizmem.

Intymność i dyskrecja

Wysokiej jakości materiały chronią przed nadmiernym nagrzewaniem i zewnętrznymi hałasami, gwarantują pełną dyskrecję i prywatność, dają poczucie intymności tworząc przyjemną atmosferę.

Termoizolacja

Pianka termoizolacyjna wypełniająca pancerz w połączeniu z warstwą powietrza powstałą pomiędzy opuszczoną roletą i oknem skutecznie chroni przed stratami ciepła w zimie a latem zapewnia przyjemny chłód wewnątrz pomieszczeń

KOMFORT I WYGODA – STEROWANIA SOMFY

Zadbaj o swoją wygodę i komfort wykorzystując bogatą ofertę sterowań zdalnych firmy SOMFY. Połącz wszystkie systemy osłonowe w jeden system i wykorzystaj ich potencjał. 

Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci dopasują idealny system do twoich potrzeb.

Wyślij zapytanie

Prześlij do nas zapytanie, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie optymalną ofertę.

    Chcę otrzymywać informacje o nowych lub interesujących produktach, usługach i promocjach NORMA 2000 za pomocą wymienionych poniżej środków komunikacji. Wyrażona zgoda jest dobrowolna. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie wysyłając nam wiadomość na adres e-mail: norma2000@norma2000.pl . Administratorem Państwa danych osobowych jest NORMA 2000 z siedzibą w Gliwicach.

    Zamów bezpłatny pomiar

    Skonsultuj i wyceń bezpłatnie swój projekt. Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać optymalne rozwiązanie.